Red Honey Hakkında İpuçları

Red Honey Macun, çoklu bitki karışımlarından elde edilmiş bir besin takviyesidir. İlaç değildir. Tedavi edici etkiler sunamaz. Kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İçerikte yer alan maddelere karşı alerjiniz var ise kullanmayınız. Red Honey Macun kullananlar var ise değerli yorumlarını diğer kullanmak isteyen bireylere sitemizin altında yer alan yorumlar bölümünü..

Red Honey Macun Özellikleri, Faydaları:

Ürünün satıldığı sitelerde özellik veya yararları konusunda herhangi bir veri olmadığı için bu alanı yazmaktan kaçınıyoruz. Satışı yapılan pek çok web sitesi bulunmaktadır. Fiyatlar birbirine yakındır. Tüm sitelerde aynı bilgiler yazmaktadır. Sadece içerik bilgisi yer almaktadır. Bilimsel çalışma raporları ve onaylarına rastlanılmamıştır. Birbirine çok benzer isimlere sahip domain’ler kullanılarak aynı ürün satılmaktadır. Sitelerde resmi evraklara sahip olup olmadığı bulunamamıştır. Ne için kullanıldığına dair bir yazı olmamakla beraber bir adet görsel kullanılarak ne işe yaradığı ima edilmiştir. Görselin ima’sı ise: Erkeklere Cinsel Güç – Performans kazandırdığı yönündedir. Kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı öneririz.

Kullanımı:

Resmi satış sitesi olduklarını iddia eden pek çok site vardır. Ve her sitede kullanım bilgisi farklı yazılmıştır. Kimi site günde bir defa bir çay kaşığı kullanın derken kimi site ise bir tatlı kaşığı yazmakta. Bazıları ise yatarken bir kaşık, bazıları günde iki kaşık yazmıştır. O nedenle kullanım bilgisi de kesin olarak yazılamamıştır.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Takviye edici gıdalar kategorisindedir. İlaç değildir. Hastalıkları tedavi edemez. Ürün ile sitemiz arasında herhangi bir bağ yoktur.

https://www.kullananlar.com.tr/red-honey-macun/

Bir önceki yazımız olan Red honey kullanıcı yorumları nelerdir başlıklı makalemizde kırmızı bal faydaları, red honey büyütücü ve red honey jel hakkında bilgiler verilmektedir.

Updated: 25 Eylül 2017 — 18:53

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Red Honey © 2017